Canan Fatma Tekin

Tam tamına 2 yıl oldu bugün arkadaşımın tavsiyesi üzerine gelip görüştüm, Serdar hocayla 2. Görüşmemizde ameliyat tarihini ayarladık. İnsanı rahatlattığı için teşekkür ederim Serdar hocama. Hem içinde hem dışında burnumda proplemler vardı. Şimdilerde dış görünümüyle dikkat çekiyor ve koku alma duyum geri geldiği için çok mutluyum. Ellerinize sağlık HOCAM. Eski fotoğraflarımdan eser kalmadı hepsini attım. Çünkü beni baştan yarattınız. Çok teşekkür ederim. Ellerinize emeğinize sağlık hocam seviliyorsunuz :)

29-12-2017


Sinem Altıntepe

Çok zor bir şekilde aldığım bu karardan her geçen gün biraz daha mutlu oluyorum. Hiç bir sıkıntı ağrı sızı yaşamadan atlattığım bu sürede, her zaman yanımda oldunuz. İyi ki Serdar Bey diyorum..

18-10-2017


Sonay .

Sanırım bu ameliyat hayatımda kendim için yaptığım en güzel sey. Ve en doğru karar. Burdan 1 sene önceki halimden su an kesinlikle eser yok. Hem psikolojik, hem görüntü açısından. Beni büyük şekilde rahatlattı. Artık özgüvenim ve kendime olan güvenim daha fazla. Hiç bir sıkıntı yaşamadığım için Serdar Beye sonsuz teşekkürler. Hayatımda büyük bir İYİKİ'ye sahip :)

30-09-2017


Hatice İlhan

Sayın Serdar Hocam'a. Kendisini çok seviyorum ve yaptığı işlemlerden çok memnunum o yüzden sürekli serdar hocama geliyorum. güler yüzlü, sıcak, içten, samimi bir kişiliğe sahip. O yüzden serdar hocamın sanatkar ellerinde daha güvende, hissediyorum. Ve kendilerine çok teşekkür ediyorum. Ayrıca çevremdeki insanlarada Serdar hocamı öneriyorum. Burada çalışan tüm güler yüzlü insanlara çok teşekkürler, sevgiler. Çiğdemcim bu arada çok güzelsin

10-08-2017


Duygu Ergün

Yaklaşık 2 yıl önce kardeşimi görüşme için getirirken bi anda 2 hafta içinde kendimi ameliyat koltuğunda bulmuştum. Bu kadar hızlı ve ani karar almamda sizin verdiğiniz güven duygusu ve bıkmadan, usanmadan tüm sorularımı yanıtlamış olmanızın payı büyük. Az önce eski fotoğraflarımı gösterdiniz. Ve beni gerçekten yeniden yaratmışsınız, gençleştirmişsiniz. Geçmişe gitsek o kararı tekrar bu kadar cesurca verirdim. Elinize, emeğinize sağlık. Bir doktordan öte bir arkadas gibisiniz. Beni gençleştiren doktoruma binlerce kez teşekkürler.

06-08-2017


Esra Korkmaz

Öncelikle hocama çok teşekkür ederim. Bu kadar güzel olacağını tahmin etmemiştim. Daha 3. haftada bile bu kadar doğal durması çok güzel bir şey. Hocama gözüm kapalı güvendim, güvenim kesinlikle boş cıkmadı. Kendime olan özgüvenim tekrar yerine geldi. Hatta benim fibrinojen eksikliğinden dolayı kanım geç pıhtılasıyordu. Hocam bu konuyla çok ilgilendi. Gereken tüm testleri yaptı. Bir sorun olmayacağına karar verilince bu operasyonu gerçekleştirdik. Çok ilgili ve çok dikkatli hocamıza çok teşekkür ederim.

08-07-2017


Haydar

Sevgili Hocam, Size ve ekibinize çok ama çok tşk ederim. Beni bu eski burnumdan kurtardınız için. Size minattarım artık. Herkesin içine karışabiliyorum. Az türkçem olduğu için almanyadaki arkadaşlarım bile beğeniyorlar. Almanyadan çok selam getirdim teşekkürler.

21-06-2017


Aslı Göncü

1 yıl öne kafamdaki belirsizliklerle ve içimdeki korku ile görüşmeye geldiğin gün kapıdan cıktığımda tamam demiştim. Ben ameliyat olacağım. Serdar hocama bana bu konudaki güven, samimiyet duyugularını tam anlamıyla verebildiği için minnettarım gerçekten. Artık hayatımı ameliyat olmadan önce ve sonra olarak ikiye ayırdım. Ben gerçekten bu kadarını hayal bile edememiştim. Burnum üzerinde photoshop programında düzeltmeler yapıyordum ama böylesi hiç aklıma gelmezdi. Tabiki her şey sadece görüntü değil. Eğer sağlık açısından ve ileriye dönük kafamdaki sorunların cevabını Serdar hocamda bulamasaydım ne yapardım bilmiyorum. Her sey için sonsuz teşekkür ederim...

18-06-2017


Ülkü Beyza Odabaş

Her şeyden önce hocama bu sorunsuz süreç için teşekkür ediyorum. Burun ameliyatı denilince akla gelen korkunç görüntülerin hiçbirini yaşamadığım için çok mutluyum. Sonuçtan da oldukça mutluyum. Estetik gibi durmayan ve oldukça doğal duran burnum için hocama tekrardan teşekkür ediyorum. Bu süreçte bana güven veren, ameliyattan önce stresimi azaltan ve sonraki süreçte de sürekli takipte olan bir hocaya sahip olduğum için kendimi sanslı hissediyorum.

15-03-2017


Nida Kılınç

Sevgili Doktoruma, Bana yeni bir ben kattığınız için çok teşekkür ederim. Daha önce olduğum ve verimli sonuç alamadığım bir ameliyat sonrası bana nefes alma duygusunu tekrar yaşattığınız için, size minnettarım. Doktordan önce bir aile gibi sıcaklığınız ve güler yüzünüz için çok teşekkür ediyorum. Benim için paha biçilemez bir değeriniz var. Teşekkürler Prof. Dr. Serdar Öztürk.

14-02-2017


Nihal Sevinç Kral

3 yıl önce verdiğin kararın ne kadar isabetli olduğunu her geçen gün daha iyi anlıyorum. Serdar hocama duyduğum güveni kelimelerle anlatmak zor gerçekten. Her sey için minnettarım, Sevgiyle kalın değerli hocam.

16-01-2017


Dilek Y.

3 yıl önce Serdar bey'e burnumu yaptırdım. Öncesinde taktığım, resimlerde büyük çıkan ve olduğumdan yaşlı gösteren bir burnum vardı. Epeyce yaptırmayı düşünüp, ameliyat olmayı kafama koysamda bir türlü cesaret edemiyordum. Hiç doktor araştırmadan, tamamen tesadüf bir şekilde Serdar bey'e ulaştım. Onun kendinden emin duruşu, engin tecrübesi ve güven vermesi sayesinde hiç tereddüt etmeden ameliyat olmaya karar verdim. Ve bu kararımdan tam 4 ay sonraya randevu alıp, burnumu onun ellerine teslim ettim :)) Sonuç: burnumla çok mutluyum, Kendime güvenim arttı Küçük dokunuşlarla doğal bir burna sahip oldum.

22-09-2016


Çağrı Polat

Sevgili Serdar hocam; Bundan 1 kaç yıl önce, kendime hiç güvenim yoktu. Burnumun çok kötü durduğunu ve yüzüme hiç yakışmadığını düşünüyordum. Bu korkum yüzünden insanlarla iletişimim bile yeterli seviyede olmuyordu. Sizin sayenizde bu güvensizliğimi yenerek, çok güzel bir burna sahip oldum. Size minnettarım. Allah razı olsun. Saygılarımla.

02-09-2016


Bilgen Sezen Haner

5 Yıl önce Prof. Dr. Serdar Öztürk ile tanıştım.. İyi ki tanışmışım.. Hayatımda M.Ö ve M. S. diye bir dönem başladı. :) Burun ameliyatı ile birlikte önemli değişiklikler beni bekliyordu.. İnsanlar artık bana burnum büyük olduğu için değil, çok güzel bir bayan olduğum için bakıyorlar.. Kendime güvenim geldi, Tarzım değişti. Şu an ki görünümüm inanılmaz.. Evrim geçirdim diyebilirim! çok ama çok mutluyum, iyi ki serdar beye ameliyat olmuşum, diyorum! Daha yazacak çok şey var ancakkkk... :) Prof. Dr. Serdar Öztürk'e Teşekkürler.

02-09-2016


Özge Çakır

Her şey için size çok teşekkür ederim. Yıllar geçse de ilginiz, alakanız hiç eksik olmadı. Burnumu ben ve çevremdekiler çok beğendi. Tıpki barbie bebek gibi oolmuşsun sözleri çevremdeki kişiler tarafından eksik olmadı. Tabii bunda burun estetiğimin çok fazla payı var. Ameliyat sürecim de çok iyi geçti. Hiç ağrı, sızı hissetmedim. Ben Serdar Bey'i internette tesadüfen buldum ve hemen randevu almıştım. Burun estetiği ile ilgili ilk görüştüğüm doktordu kendisi. Dürüstlüğü, samimiyeti, kendine olan özgüveni ve butun estetiği olan hastalarının öncesini ve sonrasını göstermesi beni burun estetiği için ikna etti. Eğer ben internette yazan "o saçma sapan yorumları" okusaydım belki de başka bir doktora ameliyat olup sonuçtan da bu kadar tatmin olmazdım. Su an sonuç harika, Kendimle barışık bir insan haline geldim. İyi bir doktorun burun estetiği üzerindeki psikolojisi yadsınamaz. Teşekkürler her şey için! :)

28-08-2016


Sena Gürkök

Yeni burnum Serdar amcamın bana mezuniyet hediyesi oldu. Sanki yeni bir hayata başlamış gibiyim. İnsanlarla konusurken saklamaya çalıştığım bir burnum vardı fakat şimdi Serdar amcam sayesinde özgüvenim yerine geldi. Hayatım boyunca asla unutmayacağım çok değerli insanlardan biri. Mesleğinin zirvesinde olduğunu düşünüyorum.

07-08-2016


Öykü Şişek

2 Yıl önce burnumu yaptırdım serdar hocaya. Öncesinde burnumu çok kafaya takıyordum. Gittikçe daha çirkin görünmeye başlamıştı gözüme. Ameliyat olmayı istiyordum ancak bir yandanda korkuyordum, Serdar hocayla tanışır tanışmaz ameliyat olmak istedim. O kadar içten, o kadar iyi bir insan, ve doktor ki.. Sonucunda gözüm kapalı ameliyata girdim ve sonucunda çok memnun kaldım hep istediğim bir surat ve ifadeye kavuşmuştum. Serdar hocama çok teşekkür ediyorum Özgüvenimi ve sağlığımı yerine getirdiği için.

19-07-2016


Zübeyde İşleyen

Öncelikle Çiğdeme teşekkür ederim. Beni sizinle tanıştırdığı için hocam. Özellikle ekibinizden çok memnun kaldım. Bu süreç içerisinde sorunsuz süreç geçirdiğimden dolayı size de çok teşekkür ederim. Korktuğum gibi bir süreç yaşanmadı sizden çok memnun kaldım. Başta siz olmak üzere tüm ekibinize başarılar dilerim.

06-07-2016


Nur Seda Ergün

2 yıl önce hayatımın en doğru kararını verip size geldim. Burun estetiği her zaman çok istediğim bir seydi bu yüzden uzunca araştırmalar yapıp sizi buldum. İlk görüşmemizden sonra hemen karar verdim. Şimdi anlıyorum ki hayatımın en doğru kararıymış. Sayenizde kendimle barıştım, aynaya daha özgüvenli bakıyorum. Her şey için teşekkürler. :)

10-06-2016


Sinem Altıntepe

Çok zor bir şekilde aldığım bu karardan her geçen gün biraz daha mutlu oluyorum. Hiç bir sıkıntı ağrı sızı yaşamadan atlattığım bu süreçte her zaman yanımda oldunuz. İyiki Serdar Bey diyorum.

27-05-2016


Suna Naz Özel

Geçirdiğim 2 operasyon sonrası bir akrabamız sayesinde tanıştım Serdar Bey ile ve bu ameliyat hayatım boyunca aldığım en güzel ve doğru karardı. Ameliyat sonrası kurduğum ilk cümle, "Topuklu ayakkabılarımı giyip kahve içmeye gidebilirim" oldu. Böyle güzel bir ilgi ve memnuniyetle ayrılmama vesile oldukları için çok teşekkür ederim. İyi ki bir saniye bile tereddüt etmemişim.

29-04-2016