Meme Küçültme (Mammaplasti)

Meme küçültme estetiği; yani diğer adıyla Mammaplasti plastik cerrahınızın muayenehanesine daha önce belirlenen aralıklarla gittiğinizde, iyileşmedeki ilerleme değerlendirilir. Pek çok cerrah, meme küçültme ameliyat sonrası ilk takip sırasında, periyodik kontrollerini yapmak ve meme küçültme estetiği ameliyatın uzun vadeli sonuçlarını görmek için hastalarını tekrar gelmeleri konusunda teşvik eder.

Ameliyathaneden çıktığınızda plastik cerrahınızla ilişkinin sona ermediğini lütfen hatırlayınız. Eğer iyileşme periyodunda sorularınız ve endişeleriniz varsa veya sonraki bir zamanda daha fazla bilgiye ihtiyacınız olursa cerrahınızla bağlantıya geçmelisiniz.

meme küçültme

İlk önce, memelerinizi küçültmenin sizin bizzat kendiniz için istediğiniz birşey olduğunu tam anlamıyla özümsedikten sonra ameliyat için hazırsınızdır. Plastik cerrahınız, bunun hayatınız için önemli bir karar olduğunu çok iyi anlamaktadır.

Plastik cerrahınız ilk olarak ve daha çok sizin genel iyilik halinizi dikkate alan bir doktordur. Yoğun deneme ve tecrübelerle yıllardır geliştirdiği cerrahi becerilerini kullanarak meme küçültme cerrahisinden sizin kazanabileceğiniz şahsı faydaya yardımcı olacaktır.