Pazartesi - Cumartesi ( 10.00 - 19.00 )

YÜZ ESTETİĞİ

PROF. DR. SERDAR ÖZTÜRK

Yüz Germe Ameliyatı öncesi göz önünde bulundurulması gerekenler....

Yüz germe ameliyatı olmak düşünülüyorsa, atılması gereken ilk adım plastik cerrahla görüşmektir. Hasta, cerrahi sonrası görünüş ve hisleri hakkındaki beklentilerini bu esnada cerrahıyla samimi olarak görüşmelidir. Herhangi bir estetik operasyon olmadan önce duygusal olarak dengede olmanız en önemli faktörlerden biridir. Estetik cerrahi görünümünüzü iyileştirip sizin kendinize olan güveninizi tazeleyecektir.

 

Alın Germe Ameliyatları

Alın yüzdeki tüm mimik haraketlerinin önemli bir parçasıdır. Gülerken, ağlarken ve hatta uyurken alın kırışarak, gerilerek, genişleyip daralarak tüm bu aktivitelere katılır. Maalesef hayatımız boyunca yaptığımız tüm bu aktiviteler zamanla izler bırakır. Sonuçta derin alın çizgileri oluşur.

Göz Kapağı Estetiği cerrahisi veya blefaroplasti, alt ve üst göz kapağındaki fazlalık deri ve yağı almak için uygulanan ameliyattır. Bu ameliyatla, üst göz kapağındaki derinin kırışmış kıvrımların, gözlerin altındaki torbaların, sarkmış kaşlar gibi size yorgun bir görünüm veren durumlardan kurtulabilirsiniz. Rekonsrüktif blefaroplasti, bu durumlar görmenizi etkilemeye başladığında, bunları düzeltmek için yapılır. Ameliyat öncesi göz önünde bulundurulması gerekenler.

Doğumsal veya sonradan çeşitli nedenlerle kulak kepçeniz hiç gelişmemiş veya çok az gelişmiş olabilir. Bu durumda yeniden kulak kepçesinin yapımı hem duyma fonksiyonu açısından hem de görünüm açısından çok önemlidir.

Yüzün her iki tarafında bulunan çiğneme kasları bazen diş dizilim bozukluklurına bağlı olarak bazen de nedeni bilinmeksizin büyüyebilirler. Bu durumda yüzünüzde yatay eksende bir genişleme olur . Eski yüz görünümünüze kavuşmanız için bu konuda deneyimli bir plastik cerraha başvurmalısınız. Ağız içinden yapılan kesilerle girilerek çiğneme kasınızın büyüyen bölümleri çıkartılabilir ve bu ameliyat sonucunda çiğneme fonksiyonunuz etkilenmez. Kesiler ağız içinde olacağından yüzünüzde kesi izi kalmaz ve eski yüz görünümünüze kavuşursunuz.

İletişim Bilgileri


Telefonlar

(0532) 464 67 81

(0544) 500 31 81

(0312) 430 54 55


WhatsApp

(0532) 464 67 81

(0544) 500 31 81


e-mail

serdarozturk@plastikestetik.net


Muayenehane Adresi

Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi

Akgül Apt. No:1/11 (MADO Üstü)

Çukurambar / ANKARA


Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi - Cumartesi

10.00 - 19.00

Pazar Günleri Kapalıyız.

Bilgilendirme!!!

Bu sitede yer alan tüm bilgi, yorum ve görüntüler sadece bilgilendirme amaçlı olup, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır.


Burun estetiği Ankara

Tüp Mide Ameliyatı

Muayenehane Adresi

Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi Akgül Apt. No:1/11 (MADO Üstü)

Çukurambar / ANKARA

Pazartesi - Cumartesi: 10.00 - 19.00

Whatsapp
Hemen Ara